سفارش تبلیغ
صبا
بر نیکوترین این امّت از کیفر خدا ایمن مباش که خداى سبحان فرموده است : « از کیفر خدا ایمن نیستند ، مگر زیانکاران » و بر بدترین این امت از رحمت خدا نومید مگرد . که خداى سبحان فرموده است : « همانا از رحمت خدا نومید نباشند جز کافران » . [نهج البلاغه]
 

 

 

پیاده تا عرش

بسم الله ...

سلام

بعضی وقتا حال آدم همینطوری الکی خرابه. چرا! نمیدونم...

نمیدونم چی شد که به اینجا رسیدیم که وبلاگ نویسی انقدر کمرنگ شد. امان از شبکه های اجتماعی موبایلی که همه مون رو درگیر کرده.

چند وقتیه تصمیم گرفتم دوباره وبلاگ نویسی کنم. ولی دیگه مثل قدیما حوصله ی نشستن پای لپتاپ و نوشتن با حوصله و انگیزه ی لازم رو ندارم. شاید یه علتش همین خلوت شدن این محیط باشه. وقتی مطلبی مینویسی و حتی یک نفر نظر نمیذاره آدم احساس میکنه هیشکی مطلبشو نخونده و کم کم بی انگیزه میشه برای نوشتن. دوست دارم این فضا دوباره مثل ده سال پیش پرشور و هیجان باشه.

یادش به خیر یه زمانی پارسی بلاگ هر هفته یک وبلاگ رو به عنوان وبلاگ برتر معرفی میکرد و به مدت یک هفته عکس پروفایل اون وبلاگ و لینکش تو صفحه اصلی نمایش داده میشد. همین موضوع باعث شده بود هیجان خاصی بین وبلاگ نویسا باشه و همه در رقابت بودند که مطالب بهتری بنویسند تا این هفته وبلاگ اونها به عنوان وبلاگ برتر در صفحه اول پارسی بلاگ نمایش داده بشه.

میدونم الان مجله پارسی نامه داره همین کارو انجام میده، ولی دیگه اون شور و حال ده سال پیش در این فضا دیده نمیشه. خود من یادم نمیاد آخرین بار کی به مجله پارسی نامه سر زدم. تقصیر از مدیریت پارسی بلاگ نیست. تقصیر خود ما وبلاگ نویسان پارسی بلاگه که رفیق نیمه راه بودیم و یار قدیمی خودمون رو تنها گذاشتیم و چسبیدیم به موبایل هامون و شبکه های مجازی موبایلی که بیشتر و راحت تر در دسترسمونه. دیگه حتی خود جناب فخری مدیر پارسی بلاگ هم مثل قدیما وبلاگشون را زود به زود به روزرسانی نمی کنند.

خیلی دوست دارم دوباره همون فضای پر نشاط قدیمی بر پارسی بلاگ حاکم بشه.

  • کلمات کلیدی :

  • ::: پنج شنبه 96/8/11 ::: ساعت 8:1 صبح :::   توسط فاطمه ایمانی 
    نظرات شما: نظر