سفارش تبلیغ
صبا
خداوند، شخصِ آزرمگینِ بردبارِ عفیفِ خودْ نگهدار را دوست دارد. [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
 

 

 

پیاده تا عرش

بسم الله

سلام

فکرشم نمیکردم بین نوشتن های جدیدم انقدر فاصله بیافته. ولی شد دیگه چه میشه کرد! تبسم

امیدوارم ماه رمضان استفاده و بهره ی کافی را برده باشید. عید سعید فطر هم با تاخیر خدمت شما تبریک میگم.

در طول این یک ماه و نیم که ننوشتم سوژه برای نوشتن زیاد داشتم، ولی متاسفانه هر بار که موضوع خوبی برای نوشتن تو ذهنم بود در موقعیتی بودم که نمیشد لپتاپ روشن کنم و تایپ کنم. البته اعتراف میکنم که همیشه هم اینطور نیست، و مطمئنا زمانهای زیادی میشده بیام پای لپتاپ، ولی انگار عادت کردم به روشن نکردنش. عادت کردم به ننوشتن توی وبلاگم. کلا روشن کردن این لپتاپ واقعا سخت شده برام. یکی از دکمه های کیبورد هم شکسته کلا حس نوشتن رو گرفته انگار. فراغتی هم اگر پیدا بشه برام ترجیح میدم خیاطی کنم. حالا هی دنبال بهانه برای نیومدن به اینجا هستم. شاید بگید خب نیومدی به ما چه! ما هم که سر نمیزنیم همچین مشتاق اومدنت هم نیستیم. حق با شماست. :) ولی یه نفر یه بانوی عزیز هما خانم عزیزم همیشه سراغ خودم و وبلاگمو میگیره و من شرمندش میشم و بیشتر بخاطر ایشونه که دارم توضیح میدم چرا دیر به دیر میام.

بگذریم...

میخوام اسم وبلاگم را عوض کنم. پیشنهاد شما چیه؟

 چند تا اسم کوتاه بگید بلکه بینش انتخاب کنم. خودم اسم بی قرار تو ذهنمه چون مدتیه در عین آرامشی که تو زندگیم دارم ولی بی قرارم. انگار هر چی سنم بالاتر میره و به مرگ نزدیکتر میشم بی قرارتر میشم. بی قرار از عمری که سپری شد و من استفاده چندانی ازش نکردم و احساس میکنم به هدر رفت.

 

پ.ن: یه چیزی میگم نخندید بهم، انقدر که نیومدم پارسی بلاگ بعد از نوشتن حرفام اشتباهی بجای اینکه دکمه "ارسال" پایین صفحه را بزنم که متنم ارسال بشه، دکمه "خروج" بالای صفحه رو زدم و از صفحه م بیرون افتادم. جالب بود و جالب ترش اینه که اون لحظه اصلا متوجه نشدم چرا از صفحه بیرون اومدم دوباره که وارد صفحه م شدم تازه متوجه اشتباهم شدم. جالب بود

ولی یه وقت فکر نکنید انقدر گیج و بی سواد شدم فرق دکمه ی ارسال و خروج رو نمیدونم ها! نه! مسأله اینه که وقتی مادر دو تا وروجک بازیگوش میشی و حجم کارهات چند برابر میشه و حتی شبها هم خواب درستی نداری، و صبح زود میخوای به زور بیدار بمونی بلکه بتونی توی وبلاگت چیزی بنویسی بهتر از این نمیشه.

  • کلمات کلیدی :

  • ::: یکشنبه 96/4/11 ::: ساعت 6:32 صبح :::   توسط فاطمه ایمانی 
    نظرات شما: نظر